Winter Open 2011 bis

Data imprezy: 12 lutego 2011, godz. 10:00

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym otwartym treningu Winter Open 2011 – BIS, który odbędzie się w sobotę 12 lutego 2011 w Mikołajkach. Z uwagi na mało optymistyczne prognozy długoterminowe realną lokalizacją naszej kolejnej imprezy – Winter Open BIS będzie znany z Rajdu Polski Tor Mikołajki. Oczywiście cały czas grubość pokrywy lodowej na Śniardwach będzie monitorowana przez WOPR i mamy nadzieję, że aura również tym razem będzie nam sprzyjać i będziemy mieli warunki zorganizowania dla Was treningu na zamarzniętym jeziorze.

Podobnie jak ostatnio, impreza skierowana jest do wszystkich – zarówno zawodników, jak i amatorów – zapraszamy do galerii zdjęć na facebook: kliknij

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z zimowych warunków i doskonalić swoją technikę jazdy. Dla amatorów, przewidzieliśmy możliwość skorzystania z lekcji z instruktorem, za dodatkową opłatą 50 PLN.

Ostateczna decyzja o lokalizacji otwartego treningu podana zostanie kilka dni przed imprezą. Trzymajmy kciuki za zimę!

Zapraszamy do udziału!

Ps. Numer konta 16 2490 0005 0000 4500 1136 5580, w tytule wpisując Imię Nazwisko. Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać mailem na adres biuro@ak-mazurski.pl, wraz z informacją o marce samochodu.

Serdecznie zapraszamy!
Film z imprezy

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacja o imprezie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.