MOTOMAJÓWKA 2014

3 maja 2014 (sobota), (2 maja, piątek, odbędzie się trening)

Razem z Hołkiem budzimy ŁukaszaEDYCJA III!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników oraz kibiców, do udziału w tegorocznej Motomajówce, która odbędzie się w sobotę
3 maja na Torze Rajdowym w Mikołajkach. Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy zmierzą się z 2,5 – kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z eliminacji RSME – Rajdu Polski.

Tradycyjnie już „Motomajówka” będzie miała wymiar charytatywny. Łukasz Nowakowski – przebywający w śpiączce po ciężkim wypadku samochodowym mieszkaniec Mikołajek – pomimo rehabilitacji w krakowskiej klinice stale potrzebuje wsparcia na dalsze leczenie. Ponownie swoja pomoc zadeklarował Krzysztof Hołowczyc, który weźmie udział w naszej imprezie, wspierając swoją osobą akcję „RAZEM Z HOŁKIEM BUDZIMY ŁUKASZA – EDYCJA III”.

Popularny HOŁEK zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych a przede wszystkim każdy uczestnik „Motomajówki 2014” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia – przejażdżki rajdówką z Mistrzem. Cały dochód
z licytacji przekazany zostanie dla Łukasza Nowakowskiego. Dodatkowo dzięki uprzejmości stowarzyszenia „Mazury Paralotnie” do wylicytowania będą vouchery na przeloty widokowo – zapoznawcze w paralotni oraz voucher na odbycie kursu paralotniowego w górach ze szkołą „ALTI PARALOTNIE”.

Całość uzupełni szereg atrakcji dodatkowych przygotowanych z pomocą naszych Partnerów.
Z myślą o tegorocznym Rajdzie Polski zamierzamy także promować i propagować zasady bezpiecznego kibicowania.

Dodatkowo chcąc rozszerzyć akcję pomocy dla Łukasza dzień wcześniej, czyli w piątek 2 maja na Torze w Mikołajkach odbędzie się trening, podczas którego będzie można odbyć przejażdżkę na prawym fotelu pilota autem rajdowym, z której dochód również powędruje do potrzebującego.

Formularz zgłoszenia

Regulamin uzupełniający

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.