I Mazurski Rajd Zimowy – 21 lutego 2015

LOGO_BEZ_(320_x_240) (2)

Komunikat!

Z przykrością informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków pogodowych jesteśmy zmuszeni odwołać „I Mazurski Rajd Zimowy”, który planowaliśmy rozegrać 21 lutego 2015 roku w Mikołajkach.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale z uwagi na zimowy charakter Rajdu, a panujące obecnie warunki na trasie, decyzję o jego odwołaniu uważamy za jak najbardziej słuszną.

Z poważaniem
Edyta Żuchowska
Dyrektor Rajdu

I Mazurski Rajd Zimowy
W sobotę 21 lutego, w Mikołajkach odbędzie się „I Mazurski Rajd Zimowy” organizowany przez Automobilklub Mazurski.

Jest to Rajd dla kierowców posiadających licencję stopnia „RN”, oraz pilotów posiadających licencję stopnia „RN”, „R co-driver”, „R” i „B,C”. W Rajdzie mogą wystartować również kierowcy posiadający licencję stopnia „R”, jednakże będą klasyfikowani wyłącznie w klasie „GOŚĆ”.

Staraliśmy się aby „I Mazurski Rajd Zimowy” był imprezą kompaktową, aby w ciągu jednego dnia przejechać maksymalnie dużo kilometrów OSowych. Gdy dopisze pogoda, niewątpliwą atrakcją dla startujących w tej imprezie będzie możliwość jechania na oponach kolcowanych po oblodzonej / zaśnieżonej nawierzchni.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że zależy nam na zachowaniu unikalnego, zimowego charakteru Rajdu. W związku z tym impreza odbędzie się tylko tylko i wyłącznie wówczas, gdy warunki atmosferyczne będą sprzyjające.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.