Motomajówka 2018 – już po raz 9!

Logo MM 2018

MOTOMAJÓWKA 2018 – „RAJDÓWKAMI BUDZIMY ŁUKASZA!”

30 kwietnia – 1 maja 2018

Tor Rajdowy Mikołajki

30 kwietnia 2018 (PONIEDZIAŁEK)

15.00 – 17.00        TRENING RAJDOWY DLA ŁUKASZA – przejażdżki na prawym fotelu samochodami rajdowymi z trenującymi zawodnikami

1 maja 2018 (WTOREK)

09.00 – 17.00        MOTOMAJÓWKA – Zawody rajdowe w formule Super Sprint – II Runda AMWiM

Ok. 12.00              BLOK CHARYTATYWNY ZE ZBYSZKIEM STANISZEWSKIM DLA ŁUKASZA NOWAKOWSKIEGO – licytacje przejażdżek oraz innych atrakcyjnych fantów.


Słów kilka…

1 maja, we WTOREK, kierowcy (amatorzy jak i licencjonowani rajdowcy) oraz kibice mocnych moto-wrażeń będą mieli swoje święto. Na Torze Rajdowym Mikołajki po raz dziewiąty odbędzie się „MOTOMAJÓWKA”.

Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Super Sprint, podczas których kierowcy czterokrotnie zmierzą się z 2,5–kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z Rajdu Polski – eliminacji WRC. Tegoroczne zawody będą stanowić II Rundę Amatorskich Mistrzostw Warmii i Mazur.

Tradycyjnie już „MOTOMAJÓWKA” będzie miała wymiar charytatywny. Po raz kolejny spróbujemy pomóc Łukaszowi Nowakowskiemu – mieszkańcowi Mikołajek, który po ciężkim wypadku samochodowym, mimo rehabilitacji w krakowskiej klinice, stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na pielęgnację i dalsze leczenie. Do tej dobroczynnej współpracy po raz kolejny zaprosiliśmy specjalistę od szybkiej jazdy po szutrze – znanego kierowcę rajdowego – ZBYSZKA STANISZEWSKIEGO, a On to zaproszenie przyjął!
Popularny „Stanik” nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, ale sprawi, że każdy uczestnik „MOTOMAJÓWKI” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia – przejażdżki z bardzo szybkim kierowcą rajdowym na prawym fotelu Jego „rajdowego potwora”! Cały przychód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.

Tego dnia nie zabraknie innych atrakcji. Pod tzw. młotek pójdą gadżety rajdowe, vouchery na usługi hotelowe, restauracyjne, SPA, a nawet kupon na wykończenie wnętrz. Będzie można wylicytować drewniane klocki dla dzieci, rejsy statkiem, voucher na usługi fryzjerskie oraz zaproszenie na lot balonem czy paralotnią.

Do tegorocznej edycji imprezy obok Zbyszka Staniszewskiego z ogromną chęcią pomocy dla Łukasza przyłączyli się:

Kajto.pl

M – RACE

TB Rally

Mazury Paralotnie

EC Extreme

FIRST CLASS BALLOONING

Drukarnia Galar

Hotel Gołębiewski

Hotel Mikołajki***** na Ptasiej Wyspie

Hotel Amax

Hotel Mazurski Dworek

Hotel Robert’s Port

ACH! Mazury – Stanica Mikołajki

Hotel Santa Monica***

Hotel na Skarpie**

Przechowalnia Marzeń – Bistro, Galeria, Pokoje

Wioska Żeglarska Mikołajki (Grupa Amax)

Restauracja KUCHNIE ŚWIATA

Restauracja SPIŻARNIA

Restauracja MAGIA SMAKU

PETER’S PUB&RESTAURANT

Naleśnikarnia NA HAMAKU

Restauracja ZŁOTA RYBKA

BAR BART

CAFFE VENEZIA

Kawiarnia ALASKA

CUKIERNIA MIKOŁAJKI BIEŃKOWSCY

CINEMA CLUB

ET CETERA – IMPREZY SZYTE NA MIARĘ

STUDIO URODY EUFORIA

NATKANIEC PROPELLER

DOMINIK SOLIWODA – MANUFAKTURA FRYZUR

Zakład Stolarski Jan Wasilewski

FIRMA BUDOWLANA ALEKSANDRA

Całość programu imprezy uzupełni szereg atrakcji przygotowanych z pomocą naszych Partnerów. Dzięki firmie M-RACE będzie można przymierzyć się do fotela legendy rajdowych tras – SUBARU IMPREZY. Podczas wydarzenia nie zabraknie również zabytkowych perełek motoryzacji naszych klubowiczów.

Chcąc rozszerzyć akcję pomocy dla Łukasza, dzień wcześniej (poniedziałek 30 kwietnia od godziny 15.00) na Torze Rajdowym w Mikołajkach odbędzie się trening, podczas którego będzie można odbyć przejażdżkę samochodem rajdowym z trenującym zawodnikiem na prawym fotelu pilota, z której przychód również powędruje do potrzebującego Łukasza.

Serdecznie zapraszamy na Tor Mikołajki!

Automobilklub Mazurski

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania dla startujących w zawodach 1 maja:

Regulamin zawodów

Formularz zgłoszeń

 

Plakat 2018V2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.