Track Day 2011 – akcja charytatywna dla Zachariasza i Jakuba

Data imprezy: 04 czerwca 2011, godz.: 9:00, miejsce: Tor Szutrowy w Mikołajkach, koordynator: Marek tel. 660670345


Już w sobotę – 4 czerwca Automobilklub Mazurski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na dzień otwarty na Torze Mikołajki. Impreza przeprowadzona zostanie w formie otwartego treningu, a udział w niej dostępny jest dla wszystkich, zarówno dla zawodników, jak i dla kierowców amatorów, którzy chcą podnieść swoje umiejetności za kierownicą.

Głównym celem naszego sobotniego spotkania, poza wymiarem sportowym, będzie akcja charytatywna dla Zachariasza i Jakuba. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz dwóch małych mieszkańców Mikołajek, którzy zmagają się z białaczką. Liczymy na Waszą obecność! Wspólnie pomóżmy wygrać im z chorobą! Do zobaczenia w Mikołajkach! Szczegóły akcji tutaj

Jest na niezmiernie miło poinformować, że do naszej sobotniej imprezy – TrackDay na Torze Rajdowym w Mikołajkach przyłączyli się, znani z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, bracia Sławomir i Marcin Cichoccy oraz ich kuzyn Adam Iwaniec. Dzięki ich uprzejmości, wszyscy, którzy zechcą wesprzeć naszą akcję charytatywną na rzecz Zachariasza i Jakuba, będą mieli możliwość przejażdżki na prawym fotelu po Torze Mikołajki, na którym 2009 roku ścigali się najlepsi kierowcy rajdowi świata. Do dyspozycji będziemy mieli dwa samochody N-grupowe – Subaru Imprezę Sti wystawione przez AV Partner i Mitsubishi Lancera Evolution z Ralliart Polska, wspieranego przez firmę Audio Świat. Trzecim autem będzie cywilny Mitsubishi Lancer Evo VIII. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin, zgłoszenie (prosimy wysłać na biuro@ak-mazurski.pl)

____________________________________________________________________

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacja o imprezie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.