Winter Open 2012

Data imprezy: 11-12 lutego 2012

Uprzejmie informujemy, że nasza najbliższa  impreza –  Winter Open 2012, nie odbędzie się w zaplanowanym przez nas miejscu, tj. „Upałty Arenie”. W ostatniej chwili, pomimo naszych usilnych starań, właściciel sąsiadujących z odcinkiem pól, wymógł na Władzach Gminy Giżycko cofnięcie nam zgody na wykorzystanie fragmentu drogi do przeprowadzenia zawodów.
Jednocześnie informujemy, że dzięki sprzyjającej pogodzie, Winter Open 2012 odbędzie się po raz kolejny na największym „rajdowym lodowisku” zlokalizowanym w miejscowości Nowe Guty. Formuła imprezy nie ulega zmianie. W sobotę, 11 lutego przeprowadzone zostaną zawody w formule Rallysprintu oraz Rajdowego Debiutu.  Niedziela to otwarty trening dla wszystkich zainteresowanych. Obecnie jesteśmy w stałym kontakcie z MSR, która na bieżąco monitoruje grubość pokrywy lodowej. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Druk zgłoszenia „pdf” do wypełnienia ręcznie, lub druk zgłoszenia w formacie „doc” do wypełnienia na komputerze. Zgłoszenia prosimy  przesłać mailem na adres: biuro@ak-mazurski.pl. Można również skorzystać z formularza on line (na dole strony). Przypominamy jednocześnie, że zgłoszenie otrzymuje status „pełnego” w momencie opłacenia wpisowego zgodnie z Regulaminem Uzupełniającym.

Regulamin Uzupełniający dostępny tutaj. Lista startowa na dzień 09-12-2012

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.