Moto Majówka 2010 za nami!

Moto Majówka za nami!

Dobra pogoda, niezwykłe emocje i kilkuset miłośników sportów motorowych – tak w wielkim skrócie można podsumować kolejną imprezę zorganizowaną przez Automobilklub Mazurski. Tym razem była to MotoMajówka, która odbyła się 2 mają na torze Mikołajki.

Wszycy, którzy tego dnia zdecydowali się odwiedzić niezwykły obiekt w Mikołajkach mieli     do wyboru wiele atrakcji. Mniej odważni mogli spróbować swoich sił za kierownicą wirtualnego samochodu sportowego, dzięki udostępnionym symalatorom. Bardziej odważni mogli zasiąść na prawym fotelu sportowego auta prowadzonego przez doświadczonych zawodników znanych z rajdowych tras czy torów rallycrossowych. Byli wśród nich Bohdan Ludwiczak, Krzysztof Szeszko, Paweł Omlet, Krzysztof Predko czy Wojciech Skrebutenas. Ich pokazowe przejazdy wzbudzały spore emocje, a chętnych na miejsce na gorącym fotelu nie brakowało.

Poza sportowymi samochodami chętni mogli również dokładnie poznać cały Tor Mikołajki     za kierownicą quadów oferowanych zarówno w wersji dla dorosłych jak i tych nieco młodszych. Spore zainteresowanie wzbudziła również wizyta policjantów ruchu drogowego, którzy w praktyce zademonstrowali możliwości najnowszych, laserowych urzadzeń               do pomiaru prędkości i chętnie odpowiadali na trudne pytania dotyczące przepisów ruchu drogowego. Na koniec można było obserwować przebieg MotoMajówki ze sporej wysokości dzięki oferowanym lotom balonem.

Impreza była zorgnizowana przez powstały w tym roku Automobilklub Mazurski z siedzibą     w Mikołajkach. Partnerem imprezy była Gmina Mikołajki, a sponsorem firma Primavera.

Już dziś zapraszamy na kolejną planowaną przez nas imprezę. Tym razem będzie to Mikołajki SuperCup. Spotykamy się ponownie na torze w Mikołajkach, tym razem 27 czerwca. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacja o imprezie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.