Motomajówka 2012

Data imprezy: 05-05-2012, miejsce: Tor Mikołajki

„Razem z Hołkiem budzimy Łukasza!”

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników oraz kibiców, do udziału w tegorocznej Motomajówce, która odbędzie się w sobotę 5 maja na Torze Rajdowym w Mikołajkach.

Jedym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy trzykrotnie zmierzą się z 2,5 – kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z eliminacji RSME – Rajdu Polski.

Nasza najbliższa impreza będzie miała jeszcze jeden szczególny wymiar i cel. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gościem specjalnym naszej imprezy, będzie znakomity kierowca rajdowy, mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych – Krzysztof Hołowczyc, który zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych. Popularny Hołek postanowił dodatkowo wesprzeć swoją osobą akcję charytatywną na rzecz Łukasza – naszego kolegi z Mikołajek, który znajduje się w stanie śpiączki, po ciężkim wypadku samochodowym.

Podczas sobotniego spotkania Automobilklub Mazurski przeprowadzi licytację przejażdżek z Mistrzem. Oprócz zmagań sportowych, na wszystkich uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji – quady, symulatory rajdowe i wyścigowe oraz wiele innych. „Razem z Hołkiem budzimy Łukasza!” – pod takim właśnie hasłem odbędzie się tegoroczna Motomajówka.

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszenia on-line

Formularz zgłoszenia do wysłania mailem na adres biuro@ak-mazurski.pl

Liczymy na Waszą obecność! Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.